o nas

Jesteśmy studiem projektowym składającym się z dwóch działów PROJEKTOWANIE WNĘTRZ i PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE.

Na Polskim rynku działamy od 15 lat. Współpracujemy z największymi pismami wnętrzarskimi w Polsce. Nasze realizację ukazują się na łamach m.in. Czterech Kątów kilka razy w roku.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze trendy w światowym designie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przykładając ogromną wagę do tego, aby projekty były niepowtarzalne i nietuzinkowe.

Malujemy światłem, komponujemy melodie obrazów, tworzymy oryginalne zapachy barw. To wszystko po to, aby stworzyć naszym klientom azyl od codzienności.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, co pozwala nam prowadzić projekt od koncepcji do jego realizacji. Zajmujemy się również nadzorem zarówno nad projektem jak i przebiegiem i koordynacją wszystkich prac, zamówieniami i dostawą materiałów.

Poza aranżowaniem wnętrz naszą pasją jest również fotografia kulinarna oraz fotografia produktu. Zapraszamy do wsółpracy restauracje, blogerów kulinarnych oraz wszystkich tych, którzy chcą "smacznie" przedstawić swój produkt.

Zapraszamy do współpracy. Nie zawiedziemy.