+48607210020
© 2022 U24web.com
kontakt kontakt@u24web.com

Pracownia projektowania wnętrz i biuro architektoniczne Zizi Studios

Zizi Studios w Warszawie to miejsce, w którym od ponad 15 lat kreujemy nietuzinkowe wnętrza i obiekty architektoniczne na zamówienie osób prywatnych, firm i instytucji publicznych. Malujemy oryginalne kompozycje barw, kształtów, struktur i świateł, tworząc niepowtarzalne, gustowne, a zarazem praktyczne przestrzenie i budynki, które cieszą się uznaniem inwestorów i ekspertów.

Nasze realizacje pojawiają się na łamach największych magazynów branżowych w Polsce. Pismo Cztery Kąty prezentuje projekty mieszkań, domów, kuchni i łazienek od Zizi Studios kilka razy w roku. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasza pracownia projektowania wnętrz jest w ten sposób wyróżniana – wybrane publikacje udostępniamy w zakładce Prasa.

Pragniemy, by kreowane przez nasze biuro architektoniczne wnętrza i architektura, pozwalały inwestorom odetchnąć i odpocząć od trosk codzienności. Tworzymy projekty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, oczekiwań, stylu życia i bycia. Jak wskazują pozytywne opinie naszych klientów, precyzyjnie trafiamy przy tym w ich gusta!

Uważnie śledzimy trendy i nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, poznając nowe rozwiązania, technologie i materiały. Współpracujemy z zaufanymi wykonawcami i dostawcami, dzięki czemu możemy prowadzić projekty kompleksowo, od koncepcji do realizacji. Zajmujemy się nadzorowaniem przebiegu prac oraz koordynacją wszystkich związanych z nim procesów, z zamawianiem i dostarczaniem materiałów włącznie.

Od niedawna, zespół naszego studio projektowania wnętrz i architektury zajmuje się także fotografią kulinarną i produktową. Robimy zdjęcia, które zachęcają do skosztowania uwiecznionych na nich potraw i sprzedają przedmioty zaprezentowane w ich kadrach. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Fotografia i poznania szczegółów.

Pracownia projektowania wnętrz i architektury zaprasza do współpracy!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz koncepcji niewielkiej łazienki, czy przestronnego domu wraz z jego budową, w biurze architektonicznym Zizi Studios możemy Ci pomóc! Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług projektowych i wykonawczych, które świadczymy od kilkunastu lat. Zaskoczymy Cię:

  • Jakością – wypadkową pasji, doświadczenia, kreatywności i wiedzy.
  • Stylem – zgodnym z aktualnymi trendami, a zarazem Twoim osobistym gustem;
  • Empatią – zrozumieniem Twoich potrzeb, możliwości finansowych i technicznych;

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Z pewnością się nie zawiedziesz!

Tags: Home Realizacje standard
Share:
Sugerowane posty Zobacz nowe
2022-04-18 15:47:50

Nasze sypialnie

Zobacz nasze najnowsze prace powiązane z łazienkami. Sprawdź galerie i zdecyduj się na najleszych architetków w Warszawie
2022-04-18 08:26:03

Nasze salony

Salon to nie tylko miejsce odpoczynku, ale centralny punkt każdego mieszkania. Zagracone i nieefektywne rozłożenie przestrzeni wypoczynkowej może skutkować złym samopoczuciem i zmęczeniem. Nie pozwalamy sobie na zagracony design, przestrzenie designowane przez nas są proste w utrzymaniu, a przy okazji cieszą oko.
2022-04-18 16:00:27

Projekty domów, garaży i małej architektury | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa profesjonalne projekty domów, altan, garaży i małej architektury ogrodowej na indywidualne zamówienie.
2022-04-18 15:47:53

Pracownia projektowania wnętrz i architektury | Zizi Studios Warszawa

Doświadczona pracownia projektowania wnętrz i biuro architektoniczne Zizi Studios w Warszawie. Ponad 15 lat na rynku!
2022-07-20 11:51:30

Nietuzinkowe projekty wnętrz od architekta | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa oryginalne projekty wnętrz polecane przez Cztery Kąty, architekt Magdalena Latos
Podziel się z nami opinią