+48607210020
© 2022 U24web.com
kontakt kontakt@u24web.com

Projekty wnętrz jak z magazynów!

W dziale architektura wnętrz pracowni Zizi Studios w Warszawie wykonujemy nietuzinkowe projekty wnętrz dopasowane do wyjątkowych potrzeb, oczekiwań i gustów naszych klientów. Piękne i praktyczne wnętrza kreowane w naszym studio, doceniane są nie tylko przez inwestorów, ale i ekspertów – dość powiedzieć, że nasze realizacje regularnie pojawiają się w magazynach takich jak Cztery Kąty!

Architekt wnętrz Magdalena Latos

Projekty wnętrz od Zizi Studios wychodzą spod skrzydeł założycielki firmy, architekt wnętrz Magdaleny Latos. Pasja projektowania, niezwykłe wyczucie potrzeb klienta oraz profesjonalizm wynikający z ponad piętnastoletniego doświadczenia rynkowego, to tylko niektóre z zalet współpracy z projektantką. Najlepszym świadectwem wysokiej jakości jej pracy są jednak pozytywne opinie naszych klientów.

Projekty wnętrz mieszkań i domów

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni o charakterze mieszkaniowym. Chętnie przyjmujemy zlecenia na projekty wnętrz mieszkań i domów oraz pojedynczych pomieszczeń, takich jak np. kuchnia czy łazienka. Do najczęściej pojawiających się w naszym portfolio prac należą:

  • Projekty salonów i pokoi dziennych;
  • Projekty kuchni;
  • Projekty łazienek;
  • Projekty pokoi dziecięcych i niemowlęcych;
  • Projekty sypialni i master bedroom;
  • Projekty mieszkań i domów (wraz z planami przebudowy)

Projektowanie wnętrz o charakterze usługowym i komercyjnych

Choć projekty wnętrz mieszkań i domów to nasz konik, jesteśmy też otwarci na wyzwania. Wykonamy profesjonalne projekty biur, gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych i terapeutycznych, lokali gastronomicznych, punktów handlowo-usługowych, pokoi i pomieszczeń hotelowych oraz innych przestrzeni.

Opisz nam swój projekt i poznaj wycenę!

Tags: Home Realizacje standard
Share:
Sugerowane posty Zobacz nowe
2022-04-18 15:47:50

Nasze sypialnie

Zobacz nasze najnowsze prace powiązane z łazienkami. Sprawdź galerie i zdecyduj się na najleszych architetków w Warszawie
2022-04-18 16:00:27

Projekty domów, garaży i małej architektury | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa profesjonalne projekty domów, altan, garaży i małej architektury ogrodowej na indywidualne zamówienie.
2022-04-18 08:26:03

Nasze salony

Salon to nie tylko miejsce odpoczynku, ale centralny punkt każdego mieszkania. Zagracone i nieefektywne rozłożenie przestrzeni wypoczynkowej może skutkować złym samopoczuciem i zmęczeniem. Nie pozwalamy sobie na zagracony design, przestrzenie designowane przez nas są proste w utrzymaniu, a przy okazji cieszą oko.
2022-07-20 11:51:30

Nietuzinkowe projekty wnętrz od architekta | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa oryginalne projekty wnętrz polecane przez Cztery Kąty, architekt Magdalena Latos
2022-04-18 15:47:53

Pracownia projektowania wnętrz i architektury | Zizi Studios Warszawa

Doświadczona pracownia projektowania wnętrz i biuro architektoniczne Zizi Studios w Warszawie. Ponad 15 lat na rynku!
Podziel się z nami opinią