+48607210020
© 2022 U24web.com
kontakt kontakt@u24web.com

Projekty domów i małej architektury na zamówienie

W dziale projektowanie architektoniczne pracowni Zizi Studios w Warszawie tworzymy unikalne projekty domów i budynków towarzyszących na zamówienie klientów indywidualnych. Projektujemy solidne i ergonomiczne obiekty mieszkalne i gospodarcze dopasowane do stylu życia i bycia inwestorów, a także krajobrazu i osobliwych cech miejsc, w jakich będą wznoszone.

Doświadczony Architekt w Warszawie

Projekty domów, budynków gospodarczych i innych obiektów kreujemy wraz z zespołem doświadczonych architektów z uprawnieniami. Wszystkie projekty architektoniczne naszego autorstwa otrzymują pozwolenia na budowę i są pozytywnie oceniane przez wykonawców zajmujących się ich realizacją – co podobnie jak pozytywne opinie, jest jedną z najlepszych rekomendacji.

Projekty domów i budynków mieszkalnych

Projektujemy przede wszystkim obiekty o charakterze mieszkaniowym. Tworzymy i realizujemy projekty domów, bliźniaków, małych apartamentowców oraz zabudowy towarzyszącej, tj. altan, garaży, pergoli i tym podobnych. W naszym portfolio znajduje się kilka przykładowych realizacji opartych o stworzone za drzwiami naszej pracowni:

  • Projekty domów wolnostojących parterowych, piętrowych i z poddaszem użytkowym;
  • Projekty bliźniaków dwu- i czterolokalowych;
  • Projekty budynków w zabudowie szeregowej i pierzejowej;
  • Projekty małej architektury ogrodowej;
  • Projekty garaży, altan, pergoli i budynków gospodarczych;
  • Projekty domów w zabudowie siedliskowej.

Kompleksowa realizacja projektów – inwestor zastępczy

Naszym klientom oferujemy również wygodny pakiet usług, tj. projektowanie architektoniczne wraz z realizacją inwestycji. Jako inwestor zastępczy samodzielnie koordynujemy wszystkie prace na budowie, tj. zamawiamy materiały od sprawdzonych dostawców, załatwiamy zaufanych podwykonawców i nadzorujemy przebieg prac. Z nami nie musisz się niczym martwić – wystarczy czekać na efekty.

Stwórz z nami swoje miejsce na ziemi!

Tags: Home Realizacje standard
Share:
Sugerowane posty Zobacz nowe
2022-04-18 15:47:53

Pracownia projektowania wnętrz i architektury | Zizi Studios Warszawa

Doświadczona pracownia projektowania wnętrz i biuro architektoniczne Zizi Studios w Warszawie. Ponad 15 lat na rynku!
2022-04-18 15:47:50

Nasze sypialnie

Zobacz nasze najnowsze prace powiązane z łazienkami. Sprawdź galerie i zdecyduj się na najleszych architetków w Warszawie
2022-04-18 08:26:03

Nasze salony

Salon to nie tylko miejsce odpoczynku, ale centralny punkt każdego mieszkania. Zagracone i nieefektywne rozłożenie przestrzeni wypoczynkowej może skutkować złym samopoczuciem i zmęczeniem. Nie pozwalamy sobie na zagracony design, przestrzenie designowane przez nas są proste w utrzymaniu, a przy okazji cieszą oko.
2022-07-20 11:51:30

Nietuzinkowe projekty wnętrz od architekta | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa oryginalne projekty wnętrz polecane przez Cztery Kąty, architekt Magdalena Latos
2022-04-18 16:00:27

Projekty domów, garaży i małej architektury | Zizi Studios Warszawa

Zizi Studios Warszawa profesjonalne projekty domów, altan, garaży i małej architektury ogrodowej na indywidualne zamówienie.
Podziel się z nami opinią